کارخانجات تولید

شرکت یزدثمین در راستای کاهش هزینه و نوآوری‌های ایجاد شده در صنعت ساختمان اقدام به سفارشی‌سازی و بومی سازی محصولات پیش‌ساخته ساختمانی روز جهان کرده است. در همین راستا با ایجاد مجموعه ‌های تولید این محصولات، اقدام به تامین رقابتی مشتریان نموده است.

کارخانه ی شرکت از سال 1386، مشتریان خود را با کیفیت، خدمات برتر و قیمت رقابتی همراهی می کند. ما باقی مانده از صنعت پیشرو تولید کننده سقف فلزی و پانل های دیواری فلزی و … هستیم.

  1. خط تولید تمام اتوماتیک بلوک پلی استایرن
  2. خط تولید تمام اتوماتیک شبکه‌های فولادی مش
  3. خط تولید تمام اتوماتیک پانل‌های سه بعدی باربر و غیرباربر

تولید بلوک پلی استایرن

مواد اولیه پلی استایرن دانه‌های گرانول می‌باشند که در دستگاه پخت اولیه همراه با بخار آب بسته به دانسیته مورد نظر پخته و در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. سپس با تزریق بخار آب به دانه‌ها و تحت فشار قرار دادنشان در بلوکر‌هایی بزرگ، دانه‌های گرانول به هم چسبیده و بلوک‌های پلی استایرن بزرگ شکل می‌گیرند.

بلوک‌های مادر تولیدی شرکت یزدثمین در سایز‌های100×100×200 سانتی‌متر‌ و ‌یا 50×120×400 سانتی‌متر می‌باشند که همین تولید فوم‌هایی با طولی به بزرگی 4 متر سبب تمایز شرکت با سایر رقبا شده است. علاوه بر این شرکت قادر به عرضه فوم بسته به سایز مورد نیاز مشتری می‌باشد.

تولید شبکه های فولادی

برگ مش های فولادی تولیدی شرکت یزدثمین در عرض cm 0 و × 215 و طول آزاد و چشمه 0 مفتول های با قطر 1 تا 4 میلی متر توسط دستگاه های تمام اتوماتیک با سیستم نقطه جوش کارخانه ای تولید می شوند.

این دستگاه های تمام اتوماتیک به وسیله سیستم کنترل PLC کار کرده و همزمان 10 نقطه جوش را اجرا می کند.

تولید پانل های سه بعدی باربر و غیرباربر

فوم های تولیدی در بین شبکه های مش قرار می گیرند و برش گیرهایی توسط دستگاه با فاصله و زاویه ای ثابت وارد فوم می شوند که می تواند فوم را در وسط پانل به خوبی نگه دارد.

از آنجایی که تمامی برش گیر ها با دستگاه و با سیستم نقطه جوش کارخانه ای به شبکه فولادی متصل می شوند، تمامی نقاط جوش از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

خرید تری دی پنل در یزد