واحدها

واحد برنامه ریزی

برنامه ریز در هرکاری مهم است
از این رو واحد برنامه ریزی یزد ثمین به جهت رعایت حقوق و تامین رضایتمندی مشتری، از ابتدای کار در کنار مشتری بوده و به صورت برنامه زمانبندی گام های مختلف کار و درخواست های آن را مشخص نموده و بعد با واحد های مختلف تامین، تولید و اجرا هماهنگی های لازم را به عمل می آورد تا بهترین زمان را با کمترین وقفه، پروژه کارفرما را به انجام برساند.

واحد کنترل کیفیت

هر پروژه نیاز به کنترل دارد مجموعه یزد ثمین به جهت کنترل بالادستی تمام کارهای انجام شده، اعم از تولید و اجرا این واحد را به منظور کنترل کیفیت نهایی روی محصولات و کارهای انجام شده، انجام می دهد تا مطابق با تعهدات شرکت، آیین نامه ها و استانداردهای کار به بهترین شکل و کیفیت به انجام برسد.

واحد تحقیق و توسعه

شرکت یزد ثمین به عنوان پیشرو در این صنعت اقدام به ایجاد واحد تحقیق و توسعه بازار و محصول نموده، به این منظور که مناسب با درخواست بازار و درخواست مشتری و مناسب با نیاز بازار، محصولات جدید و روش‌های جدید کار را ابداع کند که خوشبختانه در این زمینه موفق بوده و از جمله آن می‌توان به اجرای سازه‌های باربر با فونداسیون یکپارچه و سازه‌های گنبدی شکل اشاره نمود.

واحد اجرا

شرکت یزد ثمین اصالتا یک شرکت ساختمانی است و با توجه به دید فنی و اجرایی که بر این شرکت حاکم است به عنوان تنها شرکتی که هم در زمینه تولید و هم در زمینه‌ی اجرا فعالیت میکند.
یکی از عواملی که باعث کم شدن دغدغه کارفرما در اجرای پروژه می‌‌شود متعهد بودن و تحویل کار با کیفیت مناسب است، یکی از دستاورد های مهم یزد ثمین متعهد بودن به کار و تحویل پروژه می باشد.
جدا بودن بخش اجرا و تولید باعث می شود مشتری از یک تولیدکننده فقط محصول و کالا خریداری و توسط یک گروه دیگر اجرا نماید .این موضوع باعث افزایش پرت کار، کاهش کیفیت خروجی و نداشتن تعهد کامل روی کل کار است شرکت یزد ثمین با تکمیل کردن چرخه‌ی تولید و اجرا موجب کاهش هزینه‌های کلی کار برای کارفرما و افزایش کلی کیفیت کار برای کارفرما شده‌است

واحد فروش

با توجه به اینکه نوع کالای 3D PANEL یه کالای تخصصی و مهندسی است. فروش این کالا نیاز به یک فروش مهندسی دارد و به همین جهت واحد فروش شرکت یزد ثمین ضمن اینکه محافظ و مدافع حقوق مشتری در شرکت است جز خدمات ما است که مناسب‌ترین و بهترین پیشنهادها را براساس نیاز مشتری به صورت پکیج ارایه دهیم و تا پایان کار در کنار مشتری حضور داشته باشیم.

واحد آموزش

واحد تامین